Nieuwe aanwinst technische profielen

november 5, 2019

Geen top-machineverkoop zonder top-service

Dit is niet zomaar een leuze, wij bij Artiso geloven daar sterk in en zetten daarom bijzonder in op onze service afdeling. Nieuwe, gedreven technische krachten aanwerven is geen sinecure, maar toch zijn we erin geslaagd om ons team te versterken.

Marcel heeft meer dan 40 jaar ervaring in de ambachtelijke en industriële bakkerijsector, is voormalig eigenaar van Denatec (het huidige Artiso) en heeft de laatste 20 jaar in Nieuw-Zeeland doorgebracht als eigenaar van een industriële pannenkoekenfabriek “Marcel’s Pancakes”.
Hij is hands-on, kan zich in verschillende talen uit de slag trekken en door zijn uitgebreide technische ervaring veelzijdig inzetbaar in binnen- en buitenland: procesadvies, opstart van nieuwe productielijnen, procesoptimalisatie, onderhoud, levering en installatie van machines, depannages…kortom techniek is zijn ware passie.
Wij zijn dan ook enorm blij dat hij deel uitmaakt van ARTISO.

 

Naast de ervaring hebben we ook ingezet op continïteit, met 2 jonge enthousiaste mankrachten :

Mitch is 24 jaar en heeft een bacheloropleiding elektromechanica onderhoudstechnieken.
Hij liep zijn stage bij ons het afgelopen jaar en vervoegt nu vast ons team.
Naast zijn technische skills onderscheidt hij zich door zijn natuurlijk talent voor orde en nauwkeurig werken.

 

 

 

Rutger is 23 jaar, heeft een bacheloropleiding elektromechanica onderhoudstechnieken achter de rug en heeft elders een jaar werkervaring opgedaan.
Hij is enorm gepassioneerd door techniek, zeer leergierig en denkt in oplossingen.

 

Binnen de Artiso Groep beschikt het zusterbedrijf Aice over 3 elektrisch/koeltechnische monteurs.
Dit brengt onze servicedivisie op 10 technische profielen waarvan 8 seniors en 2 juniors.


‹ terug naar het overzicht